5% iHerb Promo Code for iHerb Lietuva Siuntimas

Lietuva iHerb Promo Code

+ Nemokamas siuntimas bet kuriam užsakymui

Naujiems klientams suteikiama 5 % nuolaida pirmam užsakymui su kodu KOV618. Naudokite iHerb Lietuva Promo Kodą KOV618 norėdami sutaupyti 5 % nuo sumos ir gauti nemokamą siuntimą bet kuriam užsakymui. Spustelėkite apačioje esančią nuorodą, kad automatiškai pritaikytumėte nuolaidą.

6 iHerb Promo Code Lietuva

Spustelėkite apačioje esančią nuorodą, kad automatiškai pritaikytumėte nuolaidą.

Sutaupykite 25% nuo savo pirmojo užsakymo

Code: KOV618

10% nuolaida atrinktiems užsakymams, kurių suma viršija 60 USD

Code: KOV618

10% nuolaida savaitės prekės ženklui

Code: KOV618

Naujiena: 10‒20% nuolaida akcijinėms prekėms

Code: KOV618

Iki 20% nuolaida Super pasiūlymams

Code: KOV618

Iki 90% nuolaida iHerb bandomosioms prekėms

Code: KOV618

Kaip Naudotis iHerb Lietuva Discount Code - KOV618

Nemokamas siuntimas ir nuolaidos

Tiek tarptautinis, tiek vietinis siuntimas atliekamas greitai, patikimai ir laiku, nesvarbu, ar gyvenate Lietuvoje, ar užsienyje. Nemokamas vietinis siuntimas dažnai taikomas užsakymams nuo 40 USD. Klientai už Lietuvos ribų gauna iki 95% nuolaidą standartinio tarptautinio siuntimo tarifui atrinktiems užsakymams. Be to, nemokamas siuntimas dažnai taikomas užsakymams iš atrinktų šalių, kurių suma viršija 40 USD.

iHerb siūlo pigaus ir greito siuntimo galimybes visame pasaulyje. Jei gyvenate Lietuvoje, geriausias pasirinkimas dažniausiai yra pirmenybinis oro paštas. Už Lietuvos ribų tarptautiniai klientai dažnai savo užsakymus gauna per kelias dienas, o ne savaites. Kai baigiasi jūsų mėgstamas papildas, galimybė sutaupyti pinigų šiems svaikatos produktams yra labai svarbi!

Kaip sutaupyti nuo savo užsakymų

Štai geriausias taupymo patarimas, leisiantis daugiau sutaupyti su iHerb kupono kodu KOV618:

  1. Pritaikykite promo kodą KOV618 paspausdami vieną iš aukščiau esančių mygtukų, aktyvuojančių nuolaidą.
  2. Įdėkite prekes į savo krepšelį.
  3. Jūsų nuolaida bus automatiškai pritaikyta atsiskaitymo metu.
  4. Pirmą kartą perkantys klientai sutaupo 5 USD savo užsakymams. Visi klientai gauna  5 % kreditą būsimiems užsakymams.

Kitas taupymo patarimas, kurio nereikia pamiršti skirtingi pasiūlymai vykdomi skirtingu metu, bet 5 USD + 5 % iHerb promo kodas paprastai yra geriausia prieinama akcija. Pateikdami savo užsakymą apsiribokite vienu namų ūkiui.

30,000 vitaminų ir papildų

Taip, esami klientai taip pat gali gauti iHerb nuolaidas, naudodamiesi specialiais pasiūlymais. Nors iHerb promo code KOV618 skirtas tik pirmą kartą perkantiems klientams, kodas KOV618 pirkėjams leidžia naudotis savaitės pasiūlymais, akcijomis, išpardavimais ir mūsų prekės ženklo produktais bet kurioje iš aukščiausių kategorijų.

Jos apima maisto papildų linijas iš Puritans Pride ir Madre Labs, kuris priklauso mūsų prekiniam ženklui. Žinoma, nuolaida siuntimui taikoma visiems klientams. Didžiulė jų perkamoji galia reiškia, kad papildomai sutaupysite. Tiesą sakant, jei palyginsite iHerb su kitais pirmaujančiais internetiniais pardavėjais, tokiais kaip Vitacost ar Lucky Vitamins, suprasite, kas yra geriausias!

iHerb bandomoji kaina

Tai tiesa – daugelis grožio produktų, maisto produktų ir papildų yra prieinami kaip ypač pigūs bandomieji produktai, jei naudojate iHerb promo code. Tiesiog aplankykite šį puslapį ir  išsirinkite savo promo bandomuosius produktus.

Kai kurie iš jų apima supermaistą, papildus virškinimo sistemai, ir retkarčiais miego gerinimui. Nepamirškite, kad iHerb ima mokestį už visų bandomųjų produktų siuntimą, todėl užsisakykite atsakingai.

Natūralūs vitaminai ir papildai

Naudodami nuolaidų kodą, įsigykite aukščiausios kokybės prekių ženklus, tokius kaip Madre Labs ir Puritan’s Pride. Kaskart pirkdami iHerb Lietuva klientai naudojasi Kalifornijoje įsikūrusios  moderniausios būstinės, savo veiklą grindžiančios gerąją gamybos praktika (GMP), siūlomais privalumais.

Iš čia gabenami vitaminai ir žolelės vieni geriausių pasaulyje! Čia geriausia užpildyti savo prekių krepšelį, nes kainos sudaro tik 6070  % didžiosios daugumos sveikatos produktais prekiaujančių parduotuvių kainų. Naudokite savo vienkartinį promo kodą, taikomą daugiau nei 40 000 naujų produktų.

iHerb atlygių programa

Ar norėtumėte užsidirbti kreditą už kiekvieną įsigytą pirkinį? Tai paprasta, kai prisijungiate prie atlygių programos. Tapę iHerb klientais, tiesiog perduokite savo specialų rekomendavimo kodą draugams ar šeimai, kad gautumėte specialų atlygį.

Tarp geriausių turimų produktų yra Gummy Vitamin C Slices, High Absorption CoQ10, RxOmega-3 Factors ir Whole Food Energizer vitaminai. Rinkitės iš tokių gerbiamų prekės ženklų, kaip Rainbow Light, Doctor’s Best, Natural Factors, Nature’s Way ir Jarrow Formulas.

Lojalumo nuolaidos

Pateikę užsakymą su iHerb promo kodu, iš karto gausite lojalumo kreditą už kiekvieną išsiųstą užsakymą. Lojalumo kreditas lygus 10 % užsakymo (neįskaitant siuntimo) kitam pirkiniui bet kurioje iš aukščiausių kategorijų.

Tai reiškia, kad užsisakę prekių už 40 USD, gausite 4 USD nuolaidą kitam užsakymui. Lojalumo kreditas jūsų paskyroje išlieka aktyvus iki 60 dienų. Kreditą galima gauti ir už užsakymus internetu, ir už užsakymus, pateiktus naudojantis parduotuvės mobiliąja programėle.

Dažnai užduodami klausimai iHerb Lietuva

Ar iHerb siūlo nemokamą siuntimą?

iHerb siūlo nemokamą ir pigų siuntimą visame pasaulyje. Nemokamas siuntimas dažnai taikomas pristatymams, kurių suma viršija 2040 USD. Nemokamas siuntimas neapima tarifų ir importo mokesčių. Gaukite nemokamą siuntimą.

Kaip įvesti iHerb promo kodą?

Promo kodą galite pritaikyti spustelėję nuorodą, prie kurios jis automatiškai pridedamas (pvz., nuorodos, esančias šiame puslapyje) arba įvesdami kodą rankiniu būdu atsiskaitymo metu.

Kur yra iHerb?

iHerb būstinė įsikūrusi Kalifornijoje, JAV bei turi papildomus siuntimo taškus Kentukyje, Ilinojuje ir Pensilvanijoje. Be to, iHerb turi siuntimo tašką Inčeone, Korėjoje.

Jei gyvenate Slovėnijoje, perskaitykite mūsų specialų iHerb Slovenija vadovą, skirtą iHerb produktams įsigyti.

Ar iHerb saugus?

iHerb taiko aukščiausius kokybės ir šviežumo standartus, kad užtikrintų savo produktų saugą. Produktai laikomi kontroliuojamos temperatūros sandėlyje ir gabenami švieži visame pasaulyje.

Jei gyvenate Poland, perskaitykite mūsų specialų iHerb Polska vadovą, skirtą iHerb produktams įsigyti.